Liftago - Výdělek na Internetu

Napsal Admin (») v neděli 28. 7. 2013 v kategorii Návody, přečteno: 4983×
200bba1789-92779632-o2.jpg

Vydělávat si na internetu přes $1519 každý měsíc jako pasivní příjem? Zní to opravdu zprvu jako naprosto čistý podvod nebo něco nereálného. A nebo na tom něco je? Dostává se k nám projekt Liftago. Se skeptickým pohledem jsem prozkoumával tento projekt. Jaká je skutečnost?

.

CO JE TO LIFTAGO TAXI?

Nejprve ale pěkně popořádku. O co se jedná? Jde o stránku Liftago.com (nyní ještě jako JoinSomethingNew.com, ovšem brzy se celý projekt přesune právě na stránku Liftago.com). V tomto měsíci, v červnu bude vypuštěna APLIKACE zdarma pro androidy a iphony. Jaký je cíl?

Jde o vizi změny v cestování lidí. Zatím je vše namířeno na taxíky a taxikáře. Vezmete si mobil, zapnete si aplikaci Liftago Taxi. Ukáže se vám, kde a kolik je taxíků v nejbližším okolí a vy si můžete každého objednat, aby pro vás přijel.

Taxikář má tuto aplikaci také a tím si ulehčí neskutečně práci. Pasažéři mu sami dají vědět, kde jsou, kam potřebují dovést. Sám pasažér poté dokonce předem vidí, kolik bude cesta stát a jak dlouho bude přibližně trvat.
.

ZMĚNA V CESTOVÁNÍ PO CELÉM SVĚTĚ

Můžete si z pohodlí kavárny zapnout mobil, zjistit, zda je kolem vás nějaký taxík, dát mu vědět kam potřebujete hodit a on pro vás přijede až před kavárnu. Žádné volání, žádné shánění taxíků. Jde o vytvoření komunity PASAŽÉRŮ a ŘIDIČŮ. 

V čem je ten háček? Jak můžete využít tuto šanci i vy a zajistit si jako MARKETÉR pasivní přijem (vydělávání na internetu "bez" práce)? Vše potřebné se dozvíte včetně vysvětlení této služby ve videu, které jsem připravil:

Video Michala Vurma registrace pod videem

 .

KOLIK SI MOHU VYDĚLAT?

Podle všeho půjde jen o to, jak moc se aplikace rozšíří a kolik lidí dokážete sehnat pod svůj odkaz (Zaregistrují se pod Vás). Ve videu výše ukazuji i konkrétní příklad, kolik by takovýto projekt mohl přinést nejen vám, marketérům, ale i samotným pasažérům a řidičům taxi. 

Projekt se mi zprvu zdál jako podvod. Vydělávání na internetu se často točí kolem tzv. letadel. Je tohle to samé? Není tomu docela tak. Jedná se o Multi-Level-Marketing. Zní to zvláštně, že? Význam je ovšem zajímavý. Znamená to, že nezískáváte provizi jen z těch, co se registrují pod vás, ale i z těch, kteří se registrují pod každého z nich dál. 
.

ŽIVOTNÍ PŘÍLEŽITOST?

Ať už si na tento projekt, který bude brzy spuštěn (někdy v červnu) a nebude se týkat zdaleka jen České republiky (prakticky celosvětově), uděláte obrázek jakýkoliv, pokud se rozhodnete do toho jít, doporučuji ještě přečíst řádky přímo od autora Liftago - Martina Hausenblase:

.

1. března spouštíme nový globální podnikatelský projekt. Participovat na výnosech může každý člověk bez hranic. Velká část obratu totiž bude rozdělena mezi lidi, kteří pomohou s jeho globálním rozšířením.

Představte si, že byste byli u zrodu platebních karet.
Představte si sebe, jak dnes na každé platební transakci získáváte malý podíl…

MÁTE PŘÍLEŽITOST

Nyní máte příležitost být na začátku nového globálního byznysu v oblasti technologických služeb, který si klade za cíl zlepšit život ve městech.

NEVYŽADUJEME POPLATKY ANI ZÁVAZKY

Nevyžadujeme žádné poplatky ani závazky. Jen profitujte ze sdílení skvělé služby v rámci Vaší komunity. Je jenom na Vás, kolik času investujete.

.

ODKAZ NA REGISTRACI:

http://www.liftago.com/marketer/+KJYE3

Liftago Taxi - Registrace

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel deset a třináct